LETNÍ CAMP MĚSTSKÉHO PARLAMENTU 2020


publikováno.: 26.03.2020 00:00

Středisko volného času RADOVÁNEK za podpory projektu MAP II pořádá 2. letní camp pro aktivní žáky parlamentů základních škol, a to ve dnech od 24. do 28. srpna 2020 v prostorách a blízkém okolí Envicentra Podbranský mlýn (PROUD) v Horažďovicích.

Náplň tábora:

Pomocí neformálních her a aktivit se zaměříme na rozvoj komunikačních, týmových, organizačních a prezentačních schopností účastníků, které otestujeme v praxi při práci na reálném projektu. Zároveň se podíváme detailněji na bezpečnost na internetu, základy první pomoci, a v případě dobrého počasí se i odreagujeme na koloběžkách nebo raftech. V dopoledních hodinách čekají na děti sportovní aktivity a další zajímavé a netradiční soutěže. Tento camp je propojením zábavy a zájmového vzdělávání, které se ve škole neučí. Program povedou zážitkoví pedagogové a lektoři Střediska volného času RADOVÁNEK Simona ANDERSOVÁ a Jakub ŠTĚPÁNEK, a rovněž i někteří členové Studentského parlamentu Plzeňského kraje.

Kapacita campu je 24 účastníků. 

REGISTRAČNÍ POKYNY

Díky podpoře ze strany projektu MAP II je účastnický poplatek stanoven na 650 Kč. Registrace probíhá vyplněním přihlášky a jejím odeslání na emailovou adresu koordinátora pro registrace – Jessice Léblové (leblova@radovanek.cz). Na základě zaslaných přihlášek budou účastníci vyzváni k zaplacení zmíněné částky. Konečný termín pro příjem přihlášek je stanoven na 31. května 2020.

!! AKTUALIZACE 2. 6. 2020: Omlouváme se, v souvislosti s bezpečnostními protipandemickými opatřeními a vzhledem k nízkému počtu zájemců nebude letní tábor realizován.